Czas oficjalnie ogłosić tę informację! 🍀
Jutro minie tydzień, jak Maksimus po wielu trudach i przeciwnościach losu trafił do tego jedynego, własnego domu ❤️
Każdy, kto śledził losy tego psa wie, że miał okropnego pecha, kilkakrotnie był porzucany, trafiał cały czas w nieodpowiednie ręce… Poprzednia adopcja również nie należała do udanych, co przyjęliśmy z ogromnym bólem serca.
Na szczęście w końcu znaleźli się odpowiedni ludzie… Mądrzy, odpowiedzialni, stabilni, z doświadczeniem w wychowywaniu molosów. Ludzie, którzy go pokochali i zapewnili mu znakomite warunki.
Poznali go, takim jakim jest – i są gotowi na pracę z nim, na zapewnienie odpowiedniej dawki ruchu i codzienne otaczanie chłopaka troską i miłością! To, o czym marzyliśmy – SPEŁNIŁO SIĘ! 🥰
Procedura do łatwych nie należała, bo musieliśmy być w miarę możliwości absolutnie pewni wyboru. Otrzymaliśmy również wsparcie w wizytach przedadopcyjnych zaprzyjaźnionych fundacji, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni – ta opinia była dla nas bardzo ważna 🙏
Wierzcie nam na słowo: lepiej trafić nie mógł! ❤️
Maksimus zyskał nowy dom, nową Rodzinę, nowe imię – TORO 🤩 i tym samym zaczął nowe życie. Nowe, lepsze życie, a okres tułaczki i porzuceń ma definitywnie za sobą.
Dziękujemy za tę adopcję. Dziękujemy za pomoc fundacjom. Dziękujemy Wam za udostępnienia i rozsyłanie wieści o nim – informacja o nim dotarła do miliona osób!! I dzięki temu pojawił się TEN DOM.
Toro, powodzenia chłopaku! Kochaj i bądź kochany już zawsze ❤️

22 Responses

Comments are closed.