Cieszymy się z każdego wyadoptowanego przez nasze Stowarzyszenie psa, jednak niektóre zwierzaki musiały czasem czekać bardzo długo na swój dom. Te pamiętamy najbardziej:


Luna – młoda, mała, w typie “jamnikoogara” 😉 Bardzo wylewna, kocha ludzi, mocno wystraszona ale równocześnie temperamentna. Wymaga nauczenia dobrych manier bo nie wiedziała, że nie można wchodzić na stół 🙂. Jednak jesteśmy pewni, że przyswoi sobie nauki szybko – jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem.


Tego młodego psa znaleziono przywiązanego pod sklepem z karteczką: “przygarnij mnie”.
Najwyraźniej znudził się właścicielom i stanowił zbyt duży kłopot na wakacje… 🙁
Początkowo zrezygnowany, po wyprowadzeniu z kojca okazał się psem bardzo żywiołowym i wesołym.
Na pewno mieszkał w domu.
Miał na sobie czerwoną obrożę i obroże przeciwpchelną.


Bąbel to silny chłopak. Jak mu się nadarzyła okazja żeby pobiegać, to biegał co sił w nogach. Jak na takiego maluszka to naprawdę szybko przebiera nóżkami. Ma dużo zawzięcia w sobie i mnóstwo uroku osobistego.
Bąbel jest młody i na tym etapie życia potrzebuje towarzystwa. Zarówno z ludźmi jak i ze zwierzętami czuje się bezpiecznie i komfortowo.


Benek. Ten uroczy psiak dał się już poznać jako przemiły, bardzo energiczny pies. 😃
Pomimo tego, że obroża to dla niego nowość – nie ma problemu z jej zakładaniem. Na smyczy też chodzi nie najgorzej zważywszy na fakt, że ma zaledwie 8 miesięcy. Trochę próbuje ją gryźć, ale na komendę “nie wolno” przestaje i idzie dalej. Bieganie z nim na smyczy to sama frajda. Jak każdy młody psiaczek potrzebuje dużo ruchu i zabawy, ale przede wszystkim człowieka, który pokocha go całym sercem. 🙂


Czaruś – brat Benka uwielbia smyranie po brzuszku i chętnie odwdzięcza się za to dużą ilością całusów. Psiaczek jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi i psów.
Czaruś jest dość mocno przywiązany do swojego brata Benka, który na razie pełni rolę przywódcy stada. Jednak przy dłuższym kontakcie z człowiekiem Czaruś jest mu w stanie w pełni zaufać.
Czaruś jest mniej energiczny od Benka, ale równie radosny i spragniony czułości oraz ciepła człowieka.


Pongo – jest cudownym około pięcioletnim psem. To prawdziwy psi anioł! Dostojny, spokojny, opanowany, towarzyski… stworzony do przytulania. Uwielbia ludzi – będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny! 🙂


Nobel – około roczny psiak, niewielki o szczenięcym uroku. Bardzo szybko się uczy, to prawdziwy bystrzak. Ceni sobie bardzo towarzystwo dorosłych, dzieci – lgnie do wszystkich! 🙂 Inne psy go bardzo interesują i choć lubi sobie poszczekać, chciałby się zaprzyjaźnić z każdym czworonogiem!