O nas

Stowarzyszenie Trzebnicki Klub Psa powstało w 2014 roku. Członkami Stowarzyszenia są mieszkańcy Trzebnicy i okolic, którym nie jest obojętny los bezpańskich zwierząt. Do Stowarzyszenia należą przedstawiciele różnych zawodów, osoby o różnych poglądach i zainteresowaniach. Łączy nas jedno: miłość do zwierząt.

ZARZĄD:

Małgorzata Maria Miśta – PREZES ZARZĄDU
Paweł Mandziej – ZASTĘPCA PREZESA ZARZĄDU
Dawid Krzysztof Kołaczek – SEKRETARZ ZARZĄDU

KOMISJA REWIZYJNA:

Magdalena Orzechowska
Małgorzata Paulina Majcher Trylińska
Paweł Antoni Orzechowski

Stowarzyszenie działa pod nadzorem Starosty Powiatu Trzebnickiego.

KRS – 0000531752

NIP – 9151794669

REGON – 363313380

Data rejestracji: 17 listopada 2014 r.

Adres siedziby: Spokojna 14, 55-100 Trzebnica, Polska

Numer rachunku bankowego: Bank BGŻ 93 2030 0045 1110 0000 0400 2300

Naszym partnerem strategicznym jest Gmina Trzebnica

W porozumieniu z Gminą i na jej terenie prowadzimy Tymczasowy punkt przetrzymań i adopcji psów do którego trafiają bezpańskie psy odłowione przez Straż Miejską Trzebnicy. To właśnie tam nasi podopieczni rozpoczynają nowe życie. Robimy wszystko co tylko możliwe żeby było dużo lepsze od tego poprzedniego.

W czasie pobytu w punkcie przetrzymań psy są leczone, szkolone i co najważniejsze: często odwiedzane przez naszych wolontariuszy. My w tym czasie staramy się tym porzuconym psom znaleźć dom. Stały lub tymczasowy.

Nie robimy tego dla pieniędzy ani dla sławy tylko z potrzeby serca. Nie pobieramy za nasze działania żadnych wynagrodzeń. Wszystkie pieniądze jakie uda nam się zdobyć przeznaczamy na pomoc psom. Często jeszcze dokładamy własne. Jeżeli chcesz pomagać a nie wiesz jak albo nie masz z kim, to możesz pomóc w bardzo prosty sposób: przekaż na 1 % swojego podatku dochodowego lub wpłać pieniądze na nasze konto wpisując w tytule wpłaty: darowizna (darowiznę można odliczyć od podatku). Możesz również odnaleźć nas na portalach społecznościowych i udostępniać nasze wpisy (zwłaszcza te o psiakach poszukujących domu).

Wszystkie nasze działania opisujemy na  naszych strona facebookowych: Trzebnicki Klub Psa oraz Tymczasowy punkt przetrzymań i adopcji psów od niedawna na Instagramie i na naszej stronie internetowej trzebnickiklubpsa.pl.

Dołącz do nas albo pomóż nam pomagać!