Wszystkie pieski zostały adoptowane 😍😍
Przedstawiamy Wam trzy kolejne cudowne psiaczki do adopcji – wszystkie odebrane ze Skarszyna..
Alf, Hapsik i Pola ❤️ kilka słów o nich:
🐾 ALF – to ok 3-letni cichy i spokojny chłopak, niskopodłogowy, niewielki, choć posturę ma słuszną i można by było zdeczka go odchudzić 😁 Alfik uwielbia pieszczoty, ale nie jest przy tym natarczywy – delikatnie głaska uniesioną łapką człowieka domagając się nieśmiało większej porcji uwagi i głaskania. Nie jest zbyt wymagający, więc może być idealnym przyjacielem rodziny o mniejszej lub umiarkowanej aktywności fizycznej. Świetnie dogaduje się z innymi psami.
🐾POLA – to okolo dwuletnia sunia, która ma za sobą już ciąże i karmienie… jest wyjątkowo łagodna, mądra, grzeczna i cierpliwa. Sunia jest bardzo drobna, sięga ok połowy łydki, jest szczupła, dość wysoka jak na niewielką wagę – ok 10kg (na oko).
Pola jest spragniona kontaktu z człowiekiem, cudownie dogaduje się z innymi psiakami. Przypuszczamy, że jest mamą Hapsika.
🐾HAPSIK- wciąż jeszcze szczenię ❤️ ma ok 7-8 miesięcy. Jest młody, aktywny, bardzo radosny, towarzyski. Kocha ludzi i inne zwierzęta, wszystkim rozdaje buziaki 😊 wielkością i posturą jest niemal identyczny jak Pola.