To były udane zawody.  Gościliśmy 46 drużyn oraz 17 zawodników indywidualnych. Krótką trasę przebiegły 32 drużyny. Łącznie było Was 133 człowieki i 90 psów! To najliczniejszy dogtrekking, jaki dotychczas organizowaliśmy! Ulica Leśna w Trzebnicy dosłownie pękała w szwach a dzięki telewizji TVN szczekanie Waszych psów było słychać w całej Polsce i o wiele dalej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy ponownie za rok! Poniżej klasyfikacja.


Klasyfikacja kobiet na dystansie MID 17 km

  1. Magdalena Krajewska (Tayro, Tiga) –  1:26
  2. Marcela Jakubczyk (George) – 1:50
  3. Beata Józefiak (Antek) – 1:51
  4. Agnieszka Waszczuk (Hagi, Yuki) – 2:34
  5. Anna Wiśniewska (Mailo) – 2:43
  6. Monika Podlaska (Iskra) – 2:45
  7. Karolina Skrocka (Arrow, Crazy) – 2:46
  8. Jadwiga Piechocka (Bodo) – 3:24



Klasyfikacja mężczyzn na dystansie MID 17 km

  1. Karol Zagacki (Snatch) – 1:12
  2. Marcin Maćkowiak (Lumi) – 1:21
  3. Damian Barański (Klarson) – 1:22
  4. Jacek Rudzki (Deny) – 1:44
  5. Fryderyk Pociejowski (Rico) – 1:45
  6. Kamil Mazurkiewicz (Chivas) – 1:49
  7. Artur Jaworski (Kodi) – 1:52
  8. Piotr Stępień (Abi) – 2:25
  9. Daniel Szczepaniak (Róża) – 2:29



Klasyfikacja drużyn na dystansie MID 17 km

  1. Wilki Górskie Patryk Poliwoczak, Roksana Wojak (Chopper) – 1:27
  2. Metheora Sport Team Jacek Frukacz, Ewa Frukacz (Demon, Dragon, Hype) – 1:38
  3. Drużyna Bordiego Artur Starościak, Renata Starościak, Rafał Starościak, Nikola Starościak (Bordi) – 1:58
  4. Pasibrzuchy Magdalena Mazur, Grzegorz Mazur (Lotka) – 2:07
  5. moVE’N’Act Natalia Gan, Błażej Wojnicki (Vena) – 2:09
  6. Leo Team Wojciech Tatara, Katarzyna Tatara (Leon) – 2:11
  7. Ed,Edd,Eddy Magdalena Zych-Pelc , Tomasz Pelc (Edziu) – 2:13
  8. Elitesse Schnauzers Team Agnieszka Urbańska, Przemysław Urbański (Blu) – 2:22
  9. Dzikość na smyczy Anna Rudzińska , Tomasz Rudziński (Ruta) – 2:33
  10. Vizsla Projekt Katarzyna Papaj, Renata Kasica, Monika Szulc (Duszka, Marley) – 2:40
  11. Bon Team Karol Bajer, Agnieszka Bajer (Bono) 2:43
  12. Zapsione Podróże Łukasz Kopciuch, Ewa Podgórna-Kopciuch, Mirela Gruszczyk , Edyta Stanisz (Lind, Shepard, Emi, Kordi) – 2:47
  13. Drużyna Suzi Katarzyna Czabajska, Agata Kiecka (Suzi) – 2:49
  14. Psiury w góry Joanna Krzeminska, Miroslawa Krzeminska (Jack, Misiu) –  3:39



Klasyfikacja drużyn na dystansie MINI 7 km

  1. Z.Morka Aleksandra Fabiszewska, Weronika Bednarska (Moria) – 0:52
  2. PulsBike Team Mariusz Setera, Dominika Wittoń (Figa) – 0:57
  3. Inka Karolina Marcjoniak , Barbara Marcjoniak (Drużyna) – 0:58
  4. Machoń Team Aneta Machoń, Juliusz Machoń, Maria Turkiewicz (Fela) – 1:00
  5. Drużyna Bolo, Lucy Hania Krupa, Paulina Gepner, Iga Gepner, Bartek Koterba (Bolo, Lucy) – 1:02
  6. TeamOda Karol Waniek, Natalia Lasowicz (Oda) – 1:02
  7. Pietrzaki Barbara Góralska , Piotr Pietrzak (Franczeska) – 1:05
  8. Drużyna Lara Anna Zwydak, Anetta Zwydak (Lara) – 1:06
  9. La familia buena onda Leonardo Flores, Katrin Repkow (Cappuccino) – 1:06
  10. Zielone Kuźniki Mateusz Galas, Marta Janicka (Frida-Żulik9lat, Czesia, Gaja) – 1:08
  11. Chrabąszcze Łukasz Kołupajło, Kuba Kołupajło, Kamil Kołodziejczak, Rafał Stępkowski (Haps, Rossi) 1:09
  12. Trzebnickie Złotka Marek Tryliński, Monika Majcher (Beza, Kala, Spencer) – 1:12
  13. Mili Inaczej Patrycja Tchórzewska, Wiktoria Napierała, Marcin Napierała (Rason, Xipi) – 1:14
  14. Wełniaczek Team Tomasz Siwak, Jan Siwak, Patrycja Janelt (Nikita) – 1:16
  15. Wilki Milki Michał Trejgis, Magda Smolarek (Milka, Pepek, Dixi) – 1:18
  16. Tete-A-Tete Maja Nowostawska, Alina Marzec-Nowostawska, Marcin Nowostawski (Bagira, Tete-A-Tete, Ariana) – 1:19
  17. Drużyna Hachi, Shina, Elza Marcin Jankowski, Daria Jankowska, Iwona Pachurka (Hachi, Shina, Elza) – 1:20
  18. Bruno Gang Katarzyna Styperek, Tomasz Styperek, Jakub Styperek, Tymon Styperek (Bruno) – 1:21
  19. ChaSie Maria Chachaj , Michał Chachaj, Sylwia Siewiertoka, Paweł Siewiertoka (Aiko) – 1:22
  20. Miłkoteam Piotrek Wojnicki, Ania Wojnicka (Miłek) – 1:23
  21. Kingowie Paulina King , Paul King, Scarlett King, Idrys King (Blondie) – 1:24
  22. Bonuski Team Paweł Chłap, Anna Sokołowska-Chłap (Bonus) – 1:25
  23. Leika & company Małgorzata Werte, Karol Werte (Leika) – 1:26
  24. Drużyna Kira Henryka Łuźniak, Dariusz Łuźniak (Kira) – 1:27
  25. Zadka Trans Konrad Wierzchowski, Paula Zadka, Mateusz Sieczejko (Bonie, Mowa) 1:28
  26. Astra na szlaku Dominika Suszyło, Barbara Wos-Łakota, Katarzyna Gediga, Zofia Gediga (Astra, Feta) – 1:32
  27. Dziewczyny z Czereśniowej Iwona Rumińska , Izabela Witkowska (Bella, Sisi) – 1:33
  28. Zizek’s the winner Alicja Kołaczek, Mateusz Podgórski, Antek Kołaczek (Zizek, Timo) – 1:41
  29. Brodacze Ewa Wołkowicka, Marcin Łuczak (Hektor) – 1:45
  30. Lesne skrzaty Krzysztof Zielinski, Karolina Zielinska (Milka) – 2:20
  31.  Zorka Team Mariusz Kuc, Patrycja Kubanowska (Zorka) – 4:07
  32. Drużyna Ragnar Marlena Wesołowska, Dominik Wesołowski (Ragnar) – 4:07