W tym roku, podobnie jak w zeszłych latach organizujemy na terenie Trzebnicy zbiórkę na rzecz bezdomnych zwierząt! Zbiórka organizowana jest przez Trzebnicki Klub Psa, została również objęta patronatem naszego Burmistrza, p. Marka Długozimy! 🙂
W tym roku niestety ruszamy ze zbiórką później niż zazwyczaj, dlatego tym bardziej potrzebne jest WASZE WSPARCIE! Prosimy! – zmobilizujcie siłę, namówcie rodzinę i przyjaciół na porządki i wsparcie naszej zbiórki, zapraszajcie znajomych, udostępniajcie wydarzenie… każda pomoc jest na wagę złota!
KOMU POMAGAMY?
Pomagamy naszym Braciom Mniejszym – tym psom i kotom, które zostały porzucone, były maltretowane, katowane, odebrane interwencyjnie z tragicznych warunków… Pomagamy zwierzętom, które nigdy nie miały dobrego domu, albo go straciły… Przekażemy moc darów dla czworonogów, które w zamian za oddanie, bezgraniczną lojalność i wierność oglądają świat przez schroniskowe kraty. 🙁
W tym roku wszystkie dary zostaną podzielone i przekazane do wspaniałych miejsc, które pilnie potrzebują naszej pomocy – mowa o Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie oraz Przytulisku u Wandy w Ruścu. Karma dla kotów oraz żwirki zostaną przekazane dla Fundacji Neko, która niesie pomoc potrzebującym kociakom.
CO ZBIERAMY?
– rzeczy do ocieplania bud, tj. stare koce, kołdry, poduszki, prześcieradła, gąbki, ręczniki itp.
– karmę dla psów i kotów (suchą, w puszkach, makarony, ryż)
– obroże (zwykłe oraz przeciwpchelne) i smycze (najlepiej długie)
– zabawki, gryzaki, smaczki itp dla psiaków
– żwirki dla kotów
GDZIE ZBIERAMY?
– Hurtownia Motoryzacyjna GORDON, ul. Ks. Bochenka 9 (koło poczty)
– Urząd Miejski w Trzebnicy, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1
– Psi Salon Shilan, ul. H. Brodatego 40
– Zaćmienie, ul. Obrońców Pokoju 2
– Monaliza, ul. Obrońców Pokoju 1A
– Biuro Ubezpieczeń Helena Kałuża, ul. 1 maja 1/2
– Przedszkole Czerwony Balonik, ul. Armii Krajowej 2D
– Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy, ul. 3 Maja 5
– Szkoła Podstawowa nr 3 w Trzebnicy, ul. Marii Konopnickiej 14
– Przedszkole i Szkoła Integracyjna w Trzebnicy, ul. Wrocławska 10
– Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Trzebnicy, ul. Wojska Polskiego 17
DO KIEDY ZBIERAMY?
Dary zbieramy do 15 stycznia 2016 roku! Prawdopodobnie zawieziemy rzeczy dwa razy – raz przed świętami, później po zakończeniu zbiórki. 🙂 Tak żeby psiaki nam nie marzły!
CO JESZCZE MOŻNA ZROBIĆ ŻEBY POMÓC?
Oprócz przekazania w/w rzeczy i pomocy w nagłośnieniu zbiórki (udostępniania, zapraszanie znajomych) można również wziąć udział w BAZARKU 🙂 W osobnym wydarzeniu ( -> https://goo.gl/Lbo4Q5 ) będziemy wystawiać zdjęcia rzeczy do kupienia/licytacji. Można wystawić dosłownie wszystko – książki, ubrania, biżuterię, dekoracje do domu i wiele, wiele innych. Zapraszamy do wzięcia udziału!
Jeśli ktoś z Was chciałby zainicjować zbiórkę w swoim miejscu pracy – proszę o kontakt, przekażę plakaty i podstawowe informacje. 🙂
Na portalu zrzutka.pl zorganizujemy również publiczną zbiórkę pieniążków, które zostaną przekazane schroniskom. 🙂 (link: https://zrzutka.pl/4tjwf9)
KONTAKT:
733-971-877 Monika
881-720-473 Lucyna
e-mail: tkp.zsercemdozwierzat@gmail.com
Wiadomość prywatna na stronie FB:
Trzebnicki Klub Psa: https://goo.gl/BtH9dX
Zaginione/ znalezione zwierzęta. Adopcje – Trzebnica:
https://goo.gl/vUpsb6
DZIĘKUJEMY ZA WIELKIE SERCA! – razem można więcej!!!! ♥ ♥ ♥ 🙂