Podobnie jak w zeszłych latach na terenie Trzebnicy trwa zbiórka darów na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krotoszynie. W tym roku w całą akcję włączony jest Trzebnicki Klub Psa.
Dlaczego Krotoszyn?
Jest to małe schronisko, zawsze przepełnione, biedne… jednak budzące 100% zaufanie. Wiem, że ludzie pracujący w tym schronisku dbają o zwierzęta i troszczą się, by niczego im nie brakowało. Większość z podopiecznych schroniska to starsze psiaki, które potrzebują więcej troski, opieki weterynaryjnej, leków, ciepłego kąta podczas mroźnych miesięcy… Mnóstwo psów zostało porzuconych przez “właścicieli”, niektóre zostały brutalnie skrzywdzone, inne nigdy nie zaznały ciepła domowego ogniska. Dlatego jeśli możemy pomóc poprzez napełnienie choć jednej miski i ocieplenie jednej budy – warto to zrobić!!
Funkcjonowanie schroniska umożliwiają darowizny – także proszę, wesprzyjmy ich, żeby mogli pomagać bezdomniakom!
CO ZBIERAMY?
– do wyścielenia bud: stare koce, kołdry, poduszki, narzuty, pościele, prześcieradła, nieużywane już dywany i wykładziny, stare legowiska po pupilach itp.
– karmę, suchą lub w puszkach
– smakołyki
– zabawki
– miski
– obroże, szelki i smycze
– szampony i środki czystości|
Inne, niewymienione rzeczy – wszystko, co może się przydać w schronisku – również są bardzo mile widziane 🙂
GDZIE ZBIERAMY?
Póki co dary zbieramy w:
– Hurtownia Motoryzacyjna Gordon (Trzebnica, ul, Ks. Bochenka 9)
– Zmierzch & Zaćmienie (ul. Obrońców Pokoju 2)
– Sklep zoologiczno-wędkarski (ul. Św Jadwigi 1)
– Biuro Ubezpieczeń – Helena Kałuża (ul. 1 Maja 1/2)
Jeśli możecie i chcecie pomóc, macie w domu niepotrzebne, stare rzeczy, które Wam się nie przydadzą a Schronisku są niezbędne – nie pozwólcie by zbierały kurz i nie wyrzucajcie ich – POMÓŻCIE!
WIĘCEJ INFORMACJI:

https://www.facebook.com/events/1531239557121552/